نایلون حبابدار

نایلون حبابدار در اصل بیش از ۵۰ سال پیش با این هدف ایجاد شد که تصویر زمینه ای برای جذب طرفداران آوانگارد باشد. با این حال، زمانی که کار نکرد، آن را به مواد بسته بندی محافظی که امروزه می شناسیم تغییر کاربری دادند. اکنون نایلون حبابدار در تمام جنبه های دنیای بسته بندی استفاده می شود و اقلام کوچک و بزرگ را به طور یکسان بسته بندی می کند.

تولید کننده نایلون حبابدار

نایلون  ضربه گیر ارائه دهنده بهترین انواع ضربه گیر و محافظ می باشد. برخی از انواع محصولاتی که این مجموعه ارائه می دهد نایلون حبابدار کشدوزی و نایلون حبابدار چاپدار می باشد.

نایلون حبابدار انقلابی یکی از محبوب ترین راه حل های بسته بندی محافظ موجود است. استفاده از حباب ها، بسته بندی خوب اشیا، به دلیل بالشتک نرم، راه مناسب و بسیار موثری برای محافظت از اقلام شکننده در هنگام حمل، جابجایی و نگهداری است. نایلون ضربه گیر که برای محافظت از همه چیز از اقلام کوچک و سبک وزن گرفته تا محصولات بزرگ و شکننده طراحی شده است، یک ماده بسیار همه کاره است. در انواع و اندازه های مختلف موجود است.

نایلون حبابدار کوچک و بزرگ استاندارد ما برای محافظت از محصولات سبک تا متوسط ​​ایده‌آل است، در حالی که درجه برتر ما برای اقلام شکننده و سنگین استفاده می‌شود.

نایلون ضربه گیر ضد الکتریسیته ساکن برای محافظت از کالاهای الکتریکی عالی است، زیرا بار الکترواستاتیک تولید نمی کند.

ضربه گیر  گزینه دیگری هستند که استفاده سریع و آسان با لب های کشیده شده خود مهر و موم شده برای بارگیری و بسته شدن آسان است و آنها را برای محافظت از وسایل کوچک و ظریف ایده آل می کند.

ضربه گیر

آیا نایلون حبابدار عایق خوبی است؟

نایلون ضربه گیر نه تنها برای محافظت از اقلام عالی است، بلکه نایلون حبابداردار نیز عایق خوبی است. هوا در یک فضای محدود تمایل به مقاومت در برابر تغییرات دما دارد که مولکول های هوا در اطراف حرکت می کنند و انتقال انرژی را دشوارتر می کند. از آنجایی که نایلون حبابدار چیزی نیست جز حباب های هوا که در پلاستیک پیچیده شده اند، این یک گزینه محبوب برای عایق کاری خانه ها و سایر اماکن است.

استفاده از نایلون ضربه گیر به عنوان عایق مزایای متعددی دارد. در مرحله اول، می توان آن را به راحتی با قیچی برش داد تا متناسب با هر شکل یا اندازه باشد. می توان آن را بدون نیاز به هیچ گونه الزامات فنی اعمال کرد. به دلیل ماهیت سبکی که دارد، نایلون ضربه گیر بدون هیچ مشکلی از مکانی به مکان دیگر منتقل می شود. می توان آن را به سادگی با پاشیدن آب روی شیشه و فشار دادن پوشش حباب دار روی آن به پنجره ها متصل کرد و نیازی به چسب را از بین برد. بسته به اینکه حباب‌ها سالم بماند یا نه، می ‌توان از نایلون حبابدار دوباره استفاده کرد تا برای چندین فصل دوام بیاورد.

آیا نایلون حبابدار قابل بازیافت است؟

نایلون حبابدار یک ماده سازگار با محیط زیست است که می تواند بازیافت شود. راه های مختلفی وجود دارد که هم کاربران نهایی و هم تولیدکنندگان می توانند این مواد را بازیافت کنند. برخی از شوراهای محلی آن را همراه با پلاستیک های دیگر مانند کارتن های شیر و کیسه های حامل، در مجموعه معمولی خود جمع آوری می کنند.

راه دیگر برای بازیافت نایلون حبابدار، پیدا کردن یک مکان بازیافت است که بتوانید آن را به درستی دور بیندازید. اگر برای یافتن مکانی که آن را بپذیرد تلاش می کنید، می توان به راحتی از آن استفاده مجدد کرد.

اگر محصولاتی تولید می‌کنید یا کالاهایی را در حال حمل و نقل می‌کنید که نیاز به محافظت دارند، نایلون حبابدار یک راه‌حل فوق‌العاده سازگار با محیط زیست است. ما در اسپرینگ پک می‌توانیم هزینه‌های بسته‌بندی شما را از طریق عرضه مواد به صورت عمده و بدون کاهش کیفیت مواد کاهش دهیم. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا به صرفه جویی قابل توجهی دست یابید و به طور مداوم قیمت های پایین ارائه دهید.

روکش حبابدار از چه چیزی ساخته شده است؟

نایلون حبابدار از پلی اتیلن ساخته شده است که نوعی پلاستیک است که شامل صدها حباب هوا با فاصله مساوی است. سپس این محفظه های هوا به عنوان یک بالشتک نرم عمل می کنند که در هنگام حرکت غیرمنتظره ضربه را جذب می کند. این کمک می کند تا از آسیب به محصولات پیچیده شده در مواد جلوگیری شود.

نایلون حبابدار به عنوان یک رزین پلی اتیلن به شکل دانه های ریز شروع می شود. سپس این دانه‌های رزین کوچک ذوب می‌شوند و به یک لایه نازک تبدیل می‌شوند که به عنوان ماده پایه برای نایلون حبابدار استفاده می‌شود. این فیلم صاف می‌شود و از طریق غلتک‌هایی با سوراخ‌های کوچک وارد می‌شود. همانطور که فیلم در میان رول‌ها حرکت می‌کند، مکش اعمال می‌شود تا آن را به داخل سوراخ‌ها فشار دهد تا حباب‌های هوا ایجاد شود.

هنگامی که حباب های هوا به داخل فیلم دمیده شد، سپس با لایه دوم فیلم مهر و موم می شود. این هوا را در داخل پوشش حباب به دام می اندازد و حباب های هوا را مهار می کند. سپس قبل از اینکه به صورت رول جمع شود، بریده شده و سوراخ می شود.

فروش نایلون حبابدار

کاربردهای زیادی برای نایلون حبابدار با کیفیت خوب وجود دارد و می توان از آن برای محافظت از انواع مختلف استفاده کرد. شاید شما در حال نقل مکان به خانه هستید، یا شاید به دنبال این هستید که برخی از وسایل خود را در انبار قرار دهید، یا شاید فقط در حال ارسال چیزهایی در پست هستید. در هر صورت، باید نوع مناسب پوشش حبابی را برای این منظور انتخاب کنید. در اینجا چند نکته مهم در مورد انتخاب نوع مناسب برای نیاز شما آورده شده است

اندازه باید مناسب باشد. این یک امر بدیهی است، اما به هر حال بسیار مهم است. مطمئن شوید که کالایی را که می‌ خواهید بپیچید اندازه ‌گیری کنید، و به اندازه‌های دقیق نایلون حبابدار که می‌ خرید نگاه کنید، و مطمئن شوید که طول و عرض نایلون حبابدار به راحتی اقلامی را که باید محافظت کنید، می‌پوشاند. اگر آن را به درستی پوشش ندهد، به سادگی این کار را برای شما انجام نخواهد داد.

اطمینان حاصل کنید که نایلون حبابدار با کیفیت خوب است. اگر صرفاً بر اساس قیمت خرید کنید، اغلب یک نوع بسته بندی بی کیفیت برای شما به ارمغان می آورد که ممکن است بشکند و پاره شود، و کار محافظتی را به درستی انجام نمی دهد. بهترین ایده برای اطمینان از دریافت رول حبابدار با کیفیت خوب این است که در صورت امکان مستقیماً از یک تولید کننده خریداری کنید و یک رول حبابدار با قیمت متوسط ​​را انتخاب کنید نه صرفاً ارزانترین.

اطمینان حاصل کنید که بیش از حد نایلون حبابدار نخرید. بسیار مهم است که رول بسته بندی شما اقلام شما را بپوشاند، اما در عین حال، اگر بیش از حد طولانی باشد، صرفاً هزینه زیادی را پرداخت می کنید که نیازی به آن ندارید. برای محیط زیست نیز مضر است، بنابراین با کمیت آن دیوانه نشوید.

اطمینان حاصل کنید که بین نایلون حبابدار با حباب های بزرگ و نایلون حبابدار با حباب های کوچکتر تفاوت قائل شده اید. برای اقلام بزرگتر خود به حباب های بزرگتر نیاز دارید.

آنها محافظت کمی از آسیب را فراهم می کنند و بالشتک بیشتری می دهند. اما برای اقلام کوچکتر، حباب های کوچکتر به خوبی عمل می کنند.

در واقع، می‌ توانید با حباب‌های کوچک ‌تر، یک لایه دولایه بسته‌ بندی به وسایل خود بدهید که همان سطح محافظتی را که استفاده از حباب‌های بزرگ‌تر است، به شما می‌دهد و از این طریق هم می‌تواند ارزان ‌تر باشد.

اگر برای انتخاب به کمک نیاز دارید، لطفاً مستقیماً با ما تماس بگیرید!

نایلون حبابدار کاربردهای بسیار خوبی دارد. از جمله خانه تکانی، ذخیره سازی و حمل و نقل. این نوعی بسته بندی محافظ است که از صدها و هزاران حباب هوای ریز تشکیل شده است که با هم کار می کنند تا شوک ناشی از ضربه ها و ضربه ها را جذب کنند به طوری که وسایلی که دور آنها پیچیده شده اند احساسی نداشته باشند. هنگام خرید روکش حباب دار، می تواند از ضربه و همچنین در برابر خراش و آسیب آب محافظت کند، زیرا موادی که حباب های هوا را احاطه کرده اند نیز کاملا ضد آب هستند. این امر به ویژه در صورت بارندگی بسیار مهم است، که در انگلستان بسیار انجام می شود.

انواع نایلون حباب دار

بنابراین انواع مختلف نایلون حبابدار چه کاربردهایی دارد؟

نایلون حباب دار کوچک برای بسته بندی معمولی و رایج ترین شکل نایلون حبابدار است. بسیار متنوع است و تقریباً برای هر چیزی قابل استفاده است. حباب های هوا با اندازه کوچکتر می توانند تقریباً در اطراف هر جسمی قرار بگیرند و اگر به محافظت اضافی از یک جسم بزرگ و سنگین نیاز دارید، می توانید از چندین لایه برای دستیابی به بالشتک اضافی استفاده کنید. از آنجایی که محبوب‌ترین و تولید انبوه روکش حباب ‌دار است، نسبت به قیمت آن بسیار ارزش دارد. شما می توانید آن را از چندین خرده فروش خریداری کنید و همیشه بهترین قیمت را به صورت آنلاین دارد. همچنین قابل بازیافت است، بنابراین اگر نمی توانید دوباره از آن استفاده کنید، مطمئن شوید که آن را بازیافت کرده اید.

چگونه می توان از نایلون حبابدار تولید شده استفاده کرد؟

متداول ترین سوالی که در مورد نایلون حبابدار پرسیده می شود این است که “آیا حباب باید داخل باشد یا بیرون؟”. پاسخ این است که برای حداکثر کارایی باید حباب ها را در داخل آن قرار دهید که نزدیک به آیتم باشد تا جلوه بالشتکی بیشتری داشته باشید. در عوض، اگر حباب ها به سمت بیرون قرار گیرند، ممکن است در حین حمل و نقل پاره شوند و خطر آسیب به محصول را افزایش دهند.

بهترین بخش نایلون حبابدار این است که آنها در اشکال مختلفی مانند کیسه های حباب دار، ورق های نایلون حبابدار، پست کننده حباب دار و غیره موجود هستند. استفاده از کیسه های حباب دار بسیار راحت است و به راحتی بسته بندی می شوند زیرا مانند جیب هستند. و گاهی اوقات با چسب هایی در یک طرف به محتویات در جای خود می آید.

علاوه بر این، نایلون حبابدار نیز در طیف گسترده‌ای از پیکربندی‌ها مانند چسبندگی بازدارنده خوردگی فرار و آنتی استاتیک موجود هستند. هر کدام اهداف متفاوتی را دنبال می کنند و با استفاده از رنگ های مختلف متمایز می شوند. به عنوان مثال، پوشش های حباب دار آنتی استاتیک همیشه به رنگ صورتی هستند، در حالی که بازدارنده های خوردگی فرار آبی هستند.

برای خرید نایلون حبابدار با مناسب ترین قیمت با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۷۷۳۹۱۲۵۲ تماس بگیرید

خانهسوالات تماسارتباط با ما