بهترین مرکز فروش نایلون حبابدار کجاست؟

نایلون حبابدار

آیا می دانید بهترین مرکز فروش نایلون حبابدار کجاست؟

گروه تولیدی همتیان ارائه دهنده برترین و با کیفیت ترین انواع نایلون های حبابدار و ضربه گیر می باشد.

در مطالب قبلی شما را با ۳ کاربرد فوق العاده نایلون حبابدار  آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

نایلون حبابدار یک ماده بسته بندی است که معمولاً برای محافظت از اقلام ظریف در هنگام حمل و نقل استفاده می شود. این یک راه حل ساده و در عین حال موثر برای ایمن نگه داشتن وسایل شما در حین حمل و نقل است.

اما، آیا همه پوشش های حباب دار یکسان هستند؟ پاسخ منفی است.

انواع مختلف حباب دار کدام است؟

نایلون حبابداربهترین مرکز فروش نایلون حبابدار

انواع مختلفی از نایلون حبابدار وجود دارد که هر نوع برای هدف خاصی طراحی شده است. بیایید نگاهی به انواع مختلف پوشش حباب دار بیندازیم.

حباب بند استاندارد – این رایج ترین نوع نایلون حبابدار است که می توانید پیدا کنید. حباب های کوچکی دارد که اندازه آنها تقریباً ۳/۱۶ اینچ است. برای محافظت از اقلام شکننده در هنگام حمل و نقل و ذخیره سازی ایده آل است.

حباب بند بزرگ – همانطور که از نام آن پیداست، این نوع نایلون حباب دار حباب های بزرگ تری به اندازه تقریبا ۱ اینچ دارد. نایلون حبابدار بزرگ برای محافظت از اقلام بزرگ یا اقلامی که به ویژه شکننده هستند ایده آل است.

حباب ضد الکتریسیته ساکن – این نوع نایلون حبابدار برای استفاده با وسایل الکترونیکی حساس به الکتریسیته ساکن طراحی شده است. برای جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن و آسیب رساندن به اقلام، با یک عامل ضد الکتریسیته ساکن درمان می شود.

نایلون حبابدار رنگی – این نوع نایلون حبابدار در رنگهای متنوعی وجود دارد و اغلب برای اهداف تزئینی استفاده می شود. همچنین می توان از آن برای رنگ آمیزی موارد برای شناسایی آسان استفاده کرد

وقتی نوبت به خرید نایلون حبابدار می رسد، باید چند نکته را در نظر بگیرید.

ابتدا، درک اصطلاحات “شکاف” و “پرف” مهم است. شکاف به نحوه بریده شدن نایلون حبابدار اشاره دارد، در حالی که perf به خطوط نقطه‌دار کوچکی اشاره دارد که باعث می‌شود به راحتی لفاف حباب‌دار به ورق‌های کوچک‌تر پاره شود.

به عنوان مثال، تصور کنید که یک تکه حباب بزرگ به عرض ۴۸ اینچ دارید. اگر به دو رول ۲۴ اینچی بریده شود، آن دو رول برابر با یک بسته ۴۸ اینچی است.

اگر به چهار رول ۱۲ اینچی بریده شود، آن چهار رول نیز برابر با یک بسته ۴۸ اینچی است.

دانستن این امر مهم است زیرا برخی از شرکت‌ها ممکن است نایلون حبابدار را به‌جای بسته‌بندی قیمت‌گذاری کنند، که می‌تواند گیج‌کننده باشد و منجر به پرداخت بیش از حد برای نایلون حبابدار شما شود.

برای کمک به درک تفاوت، به یک پیتزا فکر کنید.

وقتی پیتزا می‌خرید، واضح است که می‌خواهید ابعاد آن را بدانید.

آیا یک پیتزا کامل می خرید؟ چند اینچ است؟

آیا شما فقط برش می خرید؟

همانطور که می خواهید این اطلاعات را برای خرید پیتزا بدانید، برای خرید نایلون حبابدار نیز یکسان است.

نایلون حبابدار خود را قیمت گذاری می‌کنیم تا مشتریانمان راحت ‌تر بفهمند برای چه چیزی می‌پردازند و از سردرگمی جلوگیری کنند.

علاوه بر این، ما انواع مختلفی از گزینه های شکاف و پرف را برای رفع نیازهای خاص مشتریان خود ارائه می دهیم. با در نظر گرفتن این عوامل، می توانید با اطمینان بهترین پوشش حبابدار را برای نیازهای بسته بندی خود انتخاب کنید.

در سال ۱۹۵۷، آلفرد فیلدینگ و مخترع سوئیسی، مارک چاوانز، دو نفری هستند که در هاثورن ، نایلون حبابدار ایجاد کردند. اما هیچ کدام تلاشی برای ایجاد چیزی که به عنوان بسته بندی عمل کند، نبود. در عوض، آنها به دنبال تولید کاغذ دیواری بافت دار بودند.

فرآیند اولیه تولید نایلون حبابدار با چسباندن دو پرده دوش به یکدیگر انجام شد تا حباب های هوا را به دام بیندازند و ظاهری بافت دار به کاغذ دیواری آن ها بدهد. این مفهوم کاغذ دیواری چندان موفق نبود.

آن‌ها سپس شروع به جستجوی کاربرد متفاوتی برای محصول خود کردند. سه سال پس از اختراع روکش حباب ‌دار، فردریک دبلیو بورز، بازاریاب شرکت سازنده پوشش حباب ‌دار، ، سرانجام به استفاده ایده ‌آل رسید.

 ویژگی های پوشش حباب دار

مواد بسته بندی معروف به “نایلون حبابدار” از حباب های هوای ریز تشکیل شده است که برای محافظت از اقلام ظریف در نظر گرفته شده است.

بسیاری از افراد در مورد علم پشت بسته بندی حباب کنجکاو هستند. به طور خلاصه، حفره های هوا که پوشش حباب دار را تشکیل می دهند بین دو لایه فیلم پلی اتیلن قرار می گیرند.

محصولات شکننده از آسیب ناشی از حباب های هوا در هنگام حمل و نقل یا جابجایی محافظت می شوند. بسته بندی حباب دار در ورق، رول و حتی یکپارچه در پاکت های پستی موجود است.

آنها به دلیل خواص عالی آنها برای بسته بندی بسیار توصیه می شوند:

  • سبک وزن
  • شفاف
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • از سایش بر روی سطوح جلوگیری می کند
  • ساده برای استفاده
  • کیفیت عایق عالی
  • انعطاف پذیر و قدرتمند
  • استفاده های فراوان
  • مقاوم در برابر آب
  • برش ساده با استفاده از ابزار دستی

در مورد استفاده از بسته بندی حباب دار، چند سوال متداول برای افراد وجود دارد.

آیا نایلون حبابدار ضد الکتریسیته ساکن است؟

هنگام استفاده از نایلون حبابدار معمولی، می تواند استاتیک تولید کند که می تواند به وسایل الکترونیکی مانند مادربردها و تراشه های رایانه آسیب برساند. به همین دلیل، انتخاب حباب ضد الکتریسیته ساکن هنگام حمل و نقل کالاهای الکتریکی بسیار مهم است.
نایلون حبابدار، آن ماده بسته بندی شفافی که همه دوست دارند پاپ کنند، در اصل قرار نبود که یک ماده بسته بندی باشد. مخترعان در نظر داشتند که نایلون حبابدار نوعی کاغذ دیواری باشد. اما این امر محقق نشد و آنها به دنبال کاربردهای جایگزین بودند.

امروزه بسیاری از مردم از نایلون حباب دار به عنوان ماده بسته بندی برای ایمن نگه داشتن اقلام در حین حمل و نقل استفاده می کنند. اما پس از دریافت بسته بندی، با کاغذهای حباب باقی مانده چه می کنید؟

می‌توانید نایلون حبابدار را بازیافت کنید، اما به آسانی انداختن آن در سطل بازیافت کنار خیابان نیست.

نایلون حبابدار از چه چیزی ساخته شده است؟

نایلون حبابدار از پلی اتیلن، یکی از رایج ترین انواع پلاستیک موجود ساخته شده است. پلاستیک ها با تغییر شیمیایی و پردازش سوخت های فسیلی مانند گاز طبیعی یا نفت خام برای تولید محصولات نهایی ساخته می شوند. به طور خاص، پلی اتیلن از خروج و پردازش گاز طبیعی، اتان ساخته می شود

تولیدکنندگان از پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) یا پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) برای ساخت پوشش حباب دار استفاده می کنند. HDPE یا پلاستیک شماره ۲ دوام بیشتری دارد و چیزهایی مانند بطری های نوشابه، اسباب بازی ها و مخروط های ترافیکی را می سازد.

LDPE، پلاستیک شماره ۴، یک نسخه سبک تر و انعطاف پذیرتر از PE است و معمولاً ماده اولیه در مواد بسته بندی و کیسه های پلاستیکی است.

آیا می توانید نایلون حبابدار را بازیافت کنید؟

بله، شما می توانید نایلون حبابدار را بازیافت کنید، اما یک مشکل وجود دارد. شما نمی‌توانید نایلون حبابدار را با پلاستیک‌های قابل بازیافت مانند بطری‌های نوشابه و پارچ ‌های شیر بپوشانید، زیرا این‌ها فیلم‌های پلاستیکی محسوب می‌شوند. از آنجایی که نایلون حبابدار از پلاستیک محکم و در عین حال انعطاف پذیر ساخته شده است، می تواند به راحتی در ماشین های مرتب سازی بازیافت گره بخورد. این یک مشکل ایمنی برای کارگرانی است که باید آن جمجمه‌ها را در ماشین‌ها پاک کنند و همچنین فرآیند مرتب‌سازی بازیافت را به تاخیر می‌اندازد

اما، راه‌های ایمن برای بازیافت نایلون حبابدار وجود دارد. بسیاری از فروشگاه‌ها مانند تارگت و والمارت، خدمات بازیافتی را برای پلاستیک‌های خاص مانند نایلون حبابدار و کیسه‌های مواد غذایی ارائه می ‌دهند. همچنین می‌ توانید با مراکز پستی و حمل ‌ونقل مانند اداره پست محلی ایالات متحده تماس بگیرید تا ببینید آیا پوشش حبابی برای بازیافت پلاستیک را می‌ پذیرند یا خیر.

چگونه نایلون حبابدار را بازیافت می کنید؟

یک جستجوی ساده در اینترنت در مورد «چگونگی بازیافت نایلون حبابدار» می توانید محیط هایی را برای دفع زباله های مخصوص پیدا کنید.
با این حال، چند مرحله مهم وجود دارد که می توانید قبل از دور انداختن نایلون حبابدار برای بازیافت مناسب انجام دهید:

هر گونه برچسب را بردارید.

اطمینان حاصل کنید که پلاستیک صاف است، حباب های ضربه گیر را بترکانید تا هوای داخل آن تخلیه شود.

دوباره بررسی کنید که چیزی که بازیافت می ‌کنید دارای برچسب تجزیه پذیر در طبیعت یا کمپوست پذیر نباشد. این محصولات را نمی توان بازیافت کرد، اما می توانید آنها را در مجموعه زباله های معمولی خود قرار دهید. در حالی که بالش‌های هوا معمولاً از مواد تجزیه پذیر در طبیعت یا کمپوست ‌پذیر ساخته می ‌شوند، ممکن است نایلون حبابدار نیز از این ماده پیدا کنید.

نایلون حبابدار باید قبل از انداختن آن بدون خاک و آب باشد تا از کثیف شدن کل ظرف جلوگیری شود و همه چیز در آن برای بازیافت نامناسب باشد.

آیا نایلون حبابدار برای محیط زیست مضر است؟

وقتی پلاستیک را به درستی دور نریزید، خطر آلودگی محیط زیست را دارید. صدها سال طول می کشد تا پلاستیک های باقی مانده در محل های دفن زباله تجزیه شوند و مواد شیمیایی سمی نشت کنند که اکوسیستم ها را برای حیوانات ناامن می کند.

پلاستیک هایی که به درستی دور ریخته نمی شوند می توانند در آب قرار بگیرند و حیوانات را به دام بیاندازند و آسیب ببینند. حیوانات ممکن است پلاستیک را با غذا اشتباه بگیرند و سعی کنند آن را بخورند و باعث خفگی یا پیچیده شدن آن در پلاستیک شوند. پلاستیک‌ها می‌توانند محیط‌ های طبیعی حیوانات را بر هم بزنند و باعث شوند که حیوانات به خوبی رشد نکنند یا تولید مثل نکنند.

تولید و دفع نادرست پلی اتیلن دو روش مهمی است که در آن نایلون حبابدار بر محیط زیست تأثیر منفی می گذارد. از آنجایی که پلی اتیلن از گاز طبیعی ساخته شده است، شایان ذکر است که برداشت گاز طبیعی برای تولید پلاستیک حبابدار اثرات مضری بر محیط زیست دارد.

آلودگی هوا. آلودگی هوا ناشی از سوخت‌های فسیلی می‌تواند باعث نگرانی‌های سلامتی مختلفی مانند بیماری‌های قلبی عروقی و تنفسی شود.

آلودگی زمین فرآیند حفاری و توسعه سوخت های فسیلی می تواند باعث نشت مواد شیمیایی سمی شود. این مواد شیمیایی می توانند آب آشامیدنی و خاک را آلوده کنند و منجر به مشکلات سلامتی مانند سرطان، ناتوانی های مادرزادی و مشکلات کبدی در جمعیت محلی شوند.

گرمایش جهانی. گازهای گلخانه ای که این تأسیسات و کارخانه ها در طول تولید سوخت فسیلی ایجاد می کنند به گرم شدن کره زمین کمک می کند.

اختلال در اکوسیستم زیرساخت های ساخته شده برای فرآوری نفت و گاز، زیستگاه حیوانات و مسیرهای مهاجرت را مختل می کند. علاوه بر این، تولید پلاستیک هوا، آب و زمین را آلوده می ‌کند، زیرا کارخانه‌ها مواد شیمیایی سمی پرتاب می ‌کنند و میکروپلاستیک‌ها، قطعات کوچک پلاستیکی با طول کمتر از پنج میلی‌متر را برای خوردن حیوانات باقی می ‌گذارند.

حتی در داخل انسان میکروپلاستیک وجود دارد. مطالعه ای که توسط انجمن شیمی آمریکا در سال ۲۰۲۱ منتشر شد نشان می دهد که کودکان به طور متوسط ​​روزانه ۵۰۰ ذره میکروپلاستیک مصرف می کنند که اثرات آن هنوز ناشناخته است.

آلودگی آب. نشت نفت، که می تواند هنگام برداشت گاز طبیعی اتفاق بیفتد، حیات وحش را ویران می کند. به عنوان مثال، نشت Deepwater Horizon توسط BP در سال ۲۰۱۰ تقریباً یک میلیون پرنده دریایی، ۵۰۰۰ پستاندار دریایی، از جمله تعداد دلفین ها و ۱۰۰۰ لاک پشت دریایی را کشت. علاوه بر این، غذاهای دریایی مانند ماهی یا صدف در نشت روغن ممکن است خطر ابتلا به سرطان را برای افرادی که آنها را می خورند افزایش دهد.

آیا نایلون حبابدار قابل تغییر کاربری است؟

استفاده مجدد از روکش حباب دار جایگزینی برای بازیافت آن است. سعی کنید هنگام ارسال اقلام شکننده به جای خریدن آن، از بسته بندی حباب دار قدیمی استفاده کنید اما همچنان قابل استفاده است. همچنین می توانید از نایلون حباب دار برای ایمن نگه داشتن اشیای ظریف یا عتیقه در انبار یا در حین جابجایی استفاده کنید.

راه های دیگری که می توانید از نایلون حباب دار استفاده مجدد کنید عبارتند از:

عایق برای پنجره ها و لوله ها

آستری برای کیسه های خرید شما با روکش حباب دار برای سرد نگه داشتن غذا

پوشش برای گیاهان، محافظت از آنها در برابر سرما و یخبندان

هنگام باغبانی، زانوهای خود را بالشتک کنید

یک آستر برای جعبه ابزار شما برای جلوگیری از خراشیدن ابزار در داخل

محافظ برای کف دست و جلوگیری از سر خوردن در هنگام دست زدن به ابزار

آیا جایگزینی برای نایلون حبابدار وجود دارد؟

اگر می ‌دانید که نمی‌ توانید به‌ درستی نایلون حبابدار را بازیافت کنید، از مواد نایلون حبابدار سازگار با محیط‌ زیست استفاده کنید، که ممکن است از کاغذهای کمپوست‌ پذیر و زیست‌ تخریب ‌پذیر یا مواد از قبل بازیافت ‌شده ساخته شده باشند. محصولات کاغذی، مانند روزنامه های توپ شده، جایگزین های قابل بازیافت عالی هستند.

نایلون حبابدار یک نوع پلاستیک است که از دو لایه تشکیل شده است. لایه بیرونی از پلاستیک شفاف یا رنگی ساخته شده است و لایه داخلی از حباب های هوا پر شده است. نایلون حبابدار برای محافظت از کالاها در برابر ضربه و آسیب دیدگی استفاده می شود.

برای خرید نایلون حبابدار، می توانید به فروشگاه های لوازم بسته بندی مراجعه کنید. همچنین می توانید نایلون حبابدار را به صورت اینترنتی نیز خریداری کنید.

در هنگام خرید نایلون حبابدار، به نکات زیر توجه کنید:

اندازه و ابعاد نایلون حبابدار: نایلون حبابدار را با اندازه و ابعاد مناسب برای کالای خود خریداری کنید.

ضخامت نایلون حبابدار: ضخامت نایلون حبابدار باید متناسب با وزن و حساسیت کالای شما باشد.

نوع نایلون حبابدار: نایلون حبابدار در انواع مختلفی مانند حباب ریز، حباب درشت و حباب سه بعدی موجود است. نوع نایلون حبابدار را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

در اینجا برخی از نکات مهم در مورد استفاده از نایلون حبابدار آورده شده است:

نایلون حبابدار را به طور کامل دور کالا بپیچید تا از همه طرف محافظت شود.

نایلون حبابدار را محکم ببندید تا از باز شدن آن جلوگیری شود.

نایلون حبابدار را با برچسب حمل و نقل مناسب علامت گذاری کنید.

نایلون حبابدار یک وسیله کاربردی و مقرون به صرفه برای محافظت از کالاها در برابر ضربه و آسیب دیدگی است. با انتخاب و استفاده مناسب از نایلون حبابدار، می توانید از کالاهای خود در برابر صدمات احتمالی محافظت کنید.

برای خرید بهترین انواع نایلون حبابدار با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۷۷۳۹۱۲۵۲ تماس بگیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهسوالات تماسارتباط با ما