راهنمای خرید نایلون حبابدار( بخش دوم)


همانطور که می دانید قیمت نایلون حبابدار به عوامل متعددی بستگی دارد. برای براورد قیمت نایلون حبابدار لازم است تا ویژگی ها و مشخصات هر یک از نایلون های حبابدار را مورد بررسی قرار دهید.

در مطالب قبل شما را با راهنمای خرید نایلون حبابدار آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد برخی دیگر از عواملی که در خرید این ضربه گیر موثر هستند اطلاع پیدا کنید.

علاوه بر قیمت نایلون حبابدار موارد دیگری نیز وجود دارند که در هنگام خرید آن ها باید مورد توجه قرار گیرند.

طول رول نایلون حبابدار

طول این رول ها نیز در خرید شما بسیار موثر است. آیا می دانید به چه مقدار ضربه گیری نیاز دارید؟ رول های خیلی کوچک تا رول های بسیار بزرگ همگی در بازار موجود اند. بسته به نیاز شما به درازا و طول این ضربه گیر ها رول های مختلفی را می توانید تهیه کنید.

معمولا هرچه رول ها طول بیشتری داشته باشد تعداد حباب ها نیز کوچک تر ولی بیشتر خواهد بود و هرچقدر طول نایلون حبابدار کمتر باشد اندازه حباب ها بزرگ تر است. البته این موضوع بستگی به تولید کننده دارد و در برخی موارد اینطور نیست. تولید کننده تصمیم میگیرد که اندزه حباب های هر رول چقدر باشد.

علاوه بر قیمت نایلون حبابدار و همچنین، طول رول، پهنای رول و همچنین بزرگی و کوچکی حباب ها چه عوامل دیگری در خرید این ضربه گیر ها موثر هستند؟

مقاومت و کیفیت این نوع ضربه گیر ها نیز نکته بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار دهید. علاوه بر این ها سعی یکنید ضربه گیر هایی را تهیه و خریداری کنید که قابلیت بازیافت داشته باشند.

برای اطلاع ازقیمت نایلون حبابدار با کارشناسان ما در تماس باشید. این مجموعه ارائه دهنده بهترین انواع ضربه گیر با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهسوالات تماسارتباط با ما