راهنمای بسته بندی ظروف شکستنی با استفاده از نایلون حبابدار( بخش دوم)

قیمت ضربه گیر

قیمت نایلون حبابدار به چه عواملی بستگی دارد؟ چطور می توان قیمت ضربه گیر ها را براورد کرد؟ برای اطلاع از قیمت نایلون حبابدار بهتر است تا ابتدا با کاربرد های آن آشنا شوید و فواید استفاده از این ضربه گیر ها را بدانید و از کیفیت هر یک اطلاع پیدا کنید تا به شکل بهترین بتوانید قیمت نایلون حبابدار را براورد کنید.

در مطالب قبل شما را با بسته بندی ظروف شکستنی با استفاده از نایلون حبابدار آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در این مورد اطلاعات بیشتری به دست آورید.

آماده سازی کارتن

بعد از اینکه ظروف شکستنی را دور یک کاغذ پیچیدید و نایلون حبابدار را دور آن نوبت به آماده سازی کارتن ها و جعبه ها می رسد.

ظروف شکستنی مانند لیوان ها باید در یک کارتن محکم که تا نمی شود  قرار گیرند. هنگامی که بسته بندی را انجام دادید لازم است تا حتما روی کارتن بنویسید ” شکستنی” که در هنگام جا به جایی مشکلی برای محتویات کارتن پیش نیاید. همچنین می توانید کف کارتن و روی ظروف را نیز نایلون حبابدار قرار دهید.

توجه داشته باشید که جعبه ایی که انتخاب می کنید اندازه و سایز مناسبی داشته باشد.

جاهای خالی را می توانید با بادام زمینی پر کنید. پر کردن قسمت های خالی داخل جعبه باعث می شود تا ظروف شما در هنگام جا به جایی تکان نخورند و آسیبی نبینند.

آیا از قیمت نایلون حبابدار در کشور های اروپایی و آمریکایی به طور حدودی اطلاع دارید؟ قیمت نایلون حبابدار به طور حدودی از ۴ دلار تا ۱۸۰ دلار متغیر می باشد. البته جنس، کیفیت و همچنین متراژ وسایز نایلون حبابدار در قیمت آن بسیار تاثیر دارد علاوه بر این نوع استفاده ایی که شما دارید نیز بر قیمت ضربه گیر موثر است.

برای اطلاع دقیق از قیمت نایلون حبابدار می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهسوالات تماسارتباط با ما