ترفند های بسته بندی با استفاده از نایلون حبابدار

ضربه گیر

همانطور که می دانید قیمت نایلون حبابدار به عوامل متعددی بستپی دارد. برای براورد قیمت نایلون حبابدار باید ابتدا با فواید و کاربرد آن آشنا شوید. یکی از ضروری ترین چیز هایی است که در هنگام اسباب کشی به آن نیاز پیدا می خواهید کرد. البته گاهی با ترکاندن این حباب ها می توانید لحظات خوشی را برای خودتان فراهم کنید!

در مطالب قبل شما را با نحوه استفاده بهتر از نایلون حبابدار آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

هنگامی که کالایی سفارش داده می شود باید مراقب نحوه بسته بندی بود و به شکل صحیحی این بسته بندی را انجام داد. بسته بندی محصولات پستی با استفاده از نایلون حبایدار انجام می گیرد مخصوصا برای اشیاء شکستنی و آسیب پذیر. در این مقاله می خواهیم شما را با نحوه بسته بندی با نایلون حبابدار آشنا کنیم.

۱) سایز درستی از نایلون را انتخاب کنید.

سایز این ضربه گیر ها در بسته بندی درست کالاها بسیار موثر است. استفاده از ضربه گیر های بزرگ متناسب با کالا بسیار مهم است و موجب می شود تا در هنگام ارسال، کالای مورد نظر جابه جا نشود و به جایی برخورد نکند. هرچه شیء مورد نظر بزرگ تر باشد به نایلون حبابدار بزرگتری برای بسته بندی نیاز است.

۲) داخل و بیرون کالا را با ضربه گیر بپوشانید.

باید کاری کنید که ضربه گیر طوری دور کالا پیچیده شود که در مسیر ارسال محکم سرجایش بماند.

۳) محافظت از صفحات تخت و شکستنی با استفاده از بگ های ضربه گیر

برخی از بگ های نایلون حبابدار مخصوص شکستنی های کوچک مانند سی دی هستند که می توان سی دی را داخل آن قرار داد و از آسیب رسیدن به آن جلوگیری کرد. این بگ ها مانند پاکت نامه هستند. قیمت نایلون حبابدار در انجا با سایر ضربه گیر های معمولی متفاوت است.

۴٫ محافظت از اشیاء کوچک مانند اکسسوری ها

علاوه بر ضربه گیر هایی که شبیه پات نامه هستند، بگ های دیگری نیز هستند که در اندازه ها و شکل های مختلفی تولید می شوند تا بتوان اشیاء قیمتی و کوچک را داخل آن ها ارسال کرد.

برای اطلاع از قیمت نایلون حبابدار با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهسوالات تماسارتباط با ما