چند فکت درباره ی فروش نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

فروش نایلون حبابدار و حقایقی درباره ی آن

چرا ما فروش نایلون حبابدار را در پیش گرفتیم؟ به دلیل سهولت در استفاده از آن برای اشیاء ظریف و شکستنی و اینکه ترکاندن نایلون های حبابدارو صدای ترق ترق آن بسیار جذاب و دوست داشتنی است.در این مطلب ما می خواهیم برای شما از چند فکت درباره ی نایلون های حبابدار بگوییم. برای دیدن سایر مقالات ما و نکاتی درباره ی نایلون حبابدار می توانید به سایت مراجعه کنید.

فروش نایلون حبابدار

در واقع نایلون حبابدار کاغذدیواری شکست خورده و ناموفق است

آلفرد فیلدینگ و مارک کانوانس در سال ۱۹۵۷ دو پرده ی حمام را به منظور کاغذ دیواری سه بعدی با همدیگر پلمپ کردند. در کمال تعجب، پلاستیک نقش دیوار را به هدف نرساند و کاغذ دیواری آنها با شکست مواجه شد.

فیلدینگ و کانوانس با روحیه ی خلاقیت گری، کاغذ دیواری باد کرده را به عنوان عایق گلخانه به کار بردند، ولی باز هم مورد توجه مردم و سرمایه گذاران قرار نگرفت. یک سال بعد آنها متوجه شدند که کارشان حرفه ای بوده و نایلون های حبابدار توسط شرکت تجاری بین الملل ماشین و خودرو به کار گرفته شده و شاید همینجا بود که فروش نایلون حبابدار آغاز و آنها اولین خریدار شدند.

ترکاندن حباب های نایلون برای شما مفید است

فروش نایلون حبابدار به دلیل تحقیقات کاتلین دیلون، دانشمند روانشناسی دانشگاه آمریکا، در سال ۱۹۹۱ تاثیرات ترکاندن حباب های نایلون بالا رفت. وی اشاره داشت:” کسانی که دو ورقه از نایلون های حبابدار را می ترکانند یکباره، آرامتر از زمانی می شوند که تازه شروع به بازی با آن کردند.آنها همچنین آرامتر و هوشیارتر از کسانی هستند که نایلون های حبابدار را نمی ترکانند.”

باد پرس شده، نایلون حبابدار را بلااسفتاده کرده است

در سال ۲۰۱۵، شرکت نایلون های حبابدار اعلام کرد که گونه ی جدیدی از نایلون حبابدار را اختراع کرده اند که نمی تواند ترکانده شود. فروش نایلون حبابدار به همین دلیل بالا رفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهسوالات تماسارتباط با ما