حقایقی جالب و خلاق در مورد استفاده از نایلون حبابدار


همانطور که می دانید نایلون حبابدار از آن دسته محصولاتی است که به ظاهر کارایی آن تنها در جابه ایی و اسباب کشی است اما اشتباه نکنید، در این مقاله با ما همراه باشید تا با شناختن ویژگی های جالب و کارهای خلاق نایلون حبابدار شگفت زده شوید.

آیا می دانید که نایلون حبابدار در روز ۲۶ ژانویه ابداع شد؟ بله همین روز بود، یک روز کامل به مواد زیرسازی یا همان نایلون حبابدار اختصاص داده شده است که برای بسته های ارسالی و جابه جایی وسایل بسیار مناسب است و همچنین ترکاندن آنها باعث کاهش استرس شما می شود و اضطراب بیش از حد را دفع می کند. دیگر چه بهتر از آن که حالا به برخی حقایق جالب این مواد جادویی پر شده از هوا بپردازیم؟

تاریخچه

نایلون حبابدار ( که در ابتدا کلاهک های هوایی نامیده می شدند) در سال ۱۹۵۷ توسط مهندس آلفرد فلدینگ و مارک چاونس به وجود آمد، این دو نخست نام این محصول را کاغذ دیواری بافنده نامیدند. هنگامی که تلاش اولیه آنها یعنی کاغذ دیواری ها توسط مصرف کنندگان ترکیده می شد، آنها تلاش کردند که این محصول را به عنوان عایق گلخانه بفروشند. اما این امر هم در سال ۱۹۶۰ زمانی که IBM چیزی نیاز داشت تا از محموله های جدیدی که سیستم پردازش داده نام داشتند و حدود ۱۴۰۱ تعداد بودند حفاظت کند دیگر به کار نرفت، استفاده این مواد در گلخانه ها متوقف شد و دوره جدید استفاده از این محصول آغاز شد.

فایده های بهبود و سلامت

در سال ۲۰۱۲ سازندگان نایلون حبابدار و دارندگان این برند خاطر نشان کردند که مطالعه جدیدی در خصوص ترکاندن نایلون حبابدار آغاز کرده اند و نتایج نشان داد که تنها با بیش از یک دقیقه ترکاندن نایلون حبابدار استرسی معادل ۳۳ دقیقه ماساژ از بدن انسان خارج می شود.

استفاده های خلاقانه

نایلون حبابداز تنها برای حفاظت از وسایل شکننده شما در حین حمل و نقل و جابه جایی نمی باشد؛ قابل توجه است بدانید که این محصول استفاده های بسیار زیادی دارد. در زیر می خواهیم به چند مورد که حتی نظر ما را هم جلب کرده است اشاره کنیم:

عایق بندی خوبی برای پنجره های شما می باشد

آیا خانه شما به نظر بادگیر می آید؟ می دانید چاره کار چیست؟ به راحتی یک ورق نایلون حبابداز را در اندازه پنجره خود ببرید، بر روی پنجره آب اسپری کنید و قسمت صاف نایلون حبابدار را در برابر شیشه قرار دهید  تا فورا عایق گیری را شروع کند. توجه داشته باشید هنگامی که تمیز باشد و یا رنگی نباشد شما می توانید از نور طبیعی نیز استفاده کنید.

در این مقاله فرصت شد تا اشاره ای به تاریخچه این محصولات جادویی داشته باشیم و به فواید آن بپردازیم، با ما همراه باشید تا بیشتر درمورد کاربردهای خلاقانه نایلون حبابدار با شما صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم. برای کسب اطلاعات از قیمت و نحوه تهیه نایلون حبابدار می توانید با شماره های موود در سایت تماس حاصل نمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهسوالات تماسارتباط با ما